Co roku na styczniowych targach kartingowych topowy francuski producent gokartów rentalowych SodiKart zaskakiwał nas nowymi produktami.

W tym roku w styczniu ominął nas coroczny wyjazd, na który zawsze czekamy przez cały rok. W związku z pandemią oraz niespodziewaną śmiercią organizatora niemieckich targów IKA KART odbywających się w niemieckim Offenbach, targi zostały przełożone na 17-18 lipca 2021. Tym razem styczniowej tradycji nie stała się zadość, a na nowości będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Jendakże kilka dni temu na Facebooku, SodiKart zaskoczył nas zdjęciami nowego gokarta – modelu Sodi RT10. Poprzednik tego modelu jest względnie rzadko spotykany w naszym kraju. Nie ukrywamy, iż stawialiśmy na rozwój innego topowego modelu, który był znany z wielu torów, jednak informacja o nowym RT10 mocno nas (pozytywnie) zaskoczyła. Na razie wszelkie informacje owiane są tajemnicą, choć producent wspomniał o nowej technologii EASY DRIVE. Co za sobą niesie i w czym ma pomóc kierowcy? Z pewnością już wkrótce poznamy ją bliżej.

Sam wygląd nowego RT10 nie zaskakuje – zbliżony jest do mocno obudowanego modelu RT8. Miejemy nadzieję że jazda gokartem będzie dawała wiele więcej satysfakcji niż nowy design.

Źródło – www.facebook.com/Sodikart

Previous E1GOKART - CHORZÓW
Next Polscy mistrzowie będą bronić korony!

No Comment

Leave a reply