Racing Kart – SULECHÓW


RACING KART

To profesjonalny tor kartingowy, stworzony specjalnie dla każdego miłośnika sportów motorowych przy udziale Mistrza Świata WRC2, Roberta Kubicy. Przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa umożliwią Państwu idealne wypełnienie wolnego czasu na sprzęcie najwyższej jakości. Obecnie używany układ toru jest jednym z bardziej wymagających w tej części Polski.


Tor kartingowy

Czeka na Was nowoczesny tor kartingowy o długości 360 metrów. Na całej długości tor ma szerokość 6 metrów, co pozwala na organizację różnego rodzaju zawodów kartingowych. Dodatkowe ogrzewanie i wentylowanie nowoczesnymi sposobami, umożliwia jazdę przez cały rok w idealnych do tego typu sportu warunkach.

Aby jazda na torze była dla Państwa nie tylko świetną zabawą ale również przyjemnością, tor oferuje 15 najnowszych gokartów Sodi RX-8. Doskonała konstrukcja oraz zupełnie nowy sprzęt, umożliwia wszystkim uczestnikom jazdę na jak najbardziej zbliżonych do siebie parametrach.Czym byłyby przejazdy po torze kartingowym bez dokładnego pomiaru czasu? To właśnie na torze Racing Kart mogą Państwo cieszyć się pomiarem czasu AMB, który wykorzystywany jest na wielu torach, zarówno otwartych jak i halowych, w Europie z niezwykłą dokładnością do 0,001 sekundy!


Dla najmłodszych kierowców

Swoją przygodę z gokartami można rozpocząć już od 5-tego roku życia. Specjalnie przystosowane gokarty dla najmłodszych dają gwarancję bezpieczeństwa, a specjalne malowanie oraz niezwykła „zwinność” gokarta pozwala na jeszcze szybsze opanowanie sztuki jazdy.


Akademia Racing Kart

Racing Kart to nie tylko tor. Od tego roku ruszamy z profesjonalną Akademią. Jest to nowatorska inicjatywa, której zadaniem jest doskonalenie umiejętności jazdy u najmłodszych. Zajęcia są adresowane głównie do osób młodych. Zarówno tych, którzy pragną w przyszłości sprostać profesjonalnej karierze, jak i  tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie sportów motorowych. Osobami biorącymi udział w zajęciach mogą być również kierowcy, którzy jeżdżą od czasu do czasu na Racing Kart i chcą poprawiać swoje osiągnięcia na torze.

Na chwilę obecną, zajęcia prowadzone są w systemie indywidualnym. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem: Sebastian Piwowarski
Kontakt: 501-813-217

Zapraszamy na

Kontakt

Adres
Sulechów 108A
(w nawigacji wpisz Sulechów 22)
32-010 Kocmyrzów

Godziny otwarcia
pon.-piąt.: 15:00 – 22:00
sob.-niedz.: 11:00 – 22:00

Dane kontaktowe
tel: 798-30-40-60 wew. 1
e-mail: biuro@racingkart.pl
www: racingkart.pl

Tor na wyłączność
tel: 798-30-40-60 wew. 3


GOKART PODSTAWOWY

Moc: 6,5KM
Wzrost: 140cm
Ilość: 14szt.

Gokarty dla dzieci

rental_sodi_lr5

Moc: 4,5 KM
Wzrost: 120 cm
Ilość: 4 szt.

Gokart dla dwojga

Moc: 9,0 KM
Min Wzrost: 130 cm
Ilość: 1 szt.


Informacje o torze

Powierzchnia toru: xx00 m2
Średnia długość toru: 360 m
Minimalna szerokość: 6 m
Max ilość gokartów na torze: xx szt.
Gokarty: spalinowe
System: Karting Manager

Udogodnienia

płatność kartą
szatnia
WC
napoje zimne i ciepłe

Dane kontaktowe

tel: 798-30-40-60 wew. 1
e-mail: biuro@racingkart.pl
www: racingkart.pl

Tor na wyłączność

tel: 798-30-40-60 wew. 3

Previous 5 godzin na Racing Center Łódź
Next Basz odebrał trofeum!