Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

GirlsOnTrackPL – Rzeszów

11 sierpnia 2018 godz 10:00 - 18:00

Jesteś dziewczyną w wieku 13-18 lat? Wystarczy zarejestrować się online i przyjść 11 sierpnia do Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, żeby spróbować swoich sił w slalomie kartingowym i świetnie się bawić.

Imprezy odbywające się w Rzeszowie w trakcie Rajdu Rzeszowskiego to rodzinne święto rozrywki i możliwość spotkania gwiazd sportu motorowego takich jak Gosia Rdest, ale najważniejsze będą wtedy dziewczyny, gdyż to dla nich organizowany jest w ramach programu The Girls on Track, specjalny bezpłatny tor do jazdy kartem.

Profesjonalny kombinezon, rękawice, kask, bezpieczny tor, krótkie przeszkolenie i przede wszystkim – kart – to wszystko zapewnia organizator. Dziewczynom potrzebne są tylko chęć do dobrej zabawy, wygodne buty, niepełnoletnim – pozwolenie opiekunów oraz wszystkim – odrobina odwagi, by podjąć wyzwanie i usiąść za kółkiem prawdziwego karta.

Wszelkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.GirlsOnTrack.pl

Projekt składa się z kilku etapów. Eliminacje krajowe odbywają się w 2018 roku w 8 krajach europejskich (Polsce, Belgii, Finlandii, Holandii, Niemczech, Portugalii, Słowacji i Szwecji).

W Polsce eliminacje organizuje Polski Związek Motorowy (PZM).

Uczestnictwo jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich dziewczyn w wieku 13-18 lat, zarówno tych posiadających licencję sportową, jak i dla tych, które licencji nie mają. Trzy zwyciężczynie eliminacji krajowych pojadą na Finał Europejski w 2019 r, a sześć jego najlepszych zawodniczek weźmie udział w profesjonalnych Obozach Szkoleniowych dla Kierowców FIA w 2019 r.

Szczegóły

Data:
11 sierpnia 2018
Godzina:
10:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/226872174759621/

Miejsce wydarzenia

Galeria Nowy Świat
ul. Krakowka 20
Rzeszów, 35-111
+ Google Map

Organizatorzy

Kobiety w Motorsporcie
PZM
Speed Race
Automobilklub Rzeszowski
Galeria Nowy Świat

LEGENDA:
Zawody HALOWE w kraju (kolor niebieski) / Zawody KARTING WYCZYNOWY w kraju (kolor czerwony) / Zawody na ŚWIECIE (kolor zielony)

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS