Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Karting Show 2018

16 czerwca 2018 godz 11:00 - 22:00

W sobotę 16-tego czerwca w krakowskiej hali go-kartowej WRT Karting przy ul. Makuszyńskiego odbędzie się Karting Show 2018. To już druga edycja tego wydarzenia współorganizowanego przez właścicieli toru oraz ekipę RACE.GT – twórców rozwiązań informatycznych wspomagających uprawianie sportów ekstremalnych, organizację testów i zawodów sportowych oraz prowadzenie halowych torów gokartowych dla amatorów.

Osią eventu będą zawody sportowe na torze gokartowym. Podobnie jak podczas pierwszej edycji zawody będą otwarte, a udział darmowy dla wszystkich chętnych. Przez większą część dnia odbywać się będą przejazdy kwalifikacyjne, na podstawie których czołówka zawodników zostanie rozstawiona w popołudniowych biegach eliminacyjnych. Ich zwycięzcy spotkają się w wieczornym finale, który będzie zwieńczeniem imprezy. Historia pokazuje, że wydarzenia na których kompletni nowicjusze i amatorzy mogą spróbować swoich sił w rywalizacji z bardziej doświadczonymi rywalami jest często miejscem do złowienia wybitnego talentu. Udział w Karting Show będzie wspaniałą okazją do postawienia swojego pierwszego kroku do profesjonalnego ścigania się, a dla stałych bywalców obiektu, do przetestowania toru po kolejnej przebudowie i rozbudowie.

Wydarzenie będzie uświetnione wieloma dodatkowymi atrakcjami. Podczas imprezy będzie można spotkać, porozmawiać, zdobyć autograf od wielu doświadczonych zawodników rajdów, wyścigów samochodowych i kartingu. Bezpośrednio przed wyścigiem finałowym planowany jest panel dyskusyjny, podczas którego profesjonalni zawodnicy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoimi doświadczeniami w zakresie szlifowania umiejętności, technik treningu, doskonalenia jazdy, przygotowania fizycznego oraz rozwoju osobistego.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy do polubienia i śledzenia wydarzenia na facebook’u https://www.facebook.com/kartingshow – znajdziecie tam szczegółowe informacje dotyczące planowanego harmonogramu imprezy oraz nagrodach dla zwycięzców rywalizacji. Do zobaczenia na torze WRT Karting w sobotę 16-tego czerwca od godziny 11:00!

harmonogram imprezy

11-14:00 – Pierwsza część eliminacji
– jazdy testowe i kwalifikacyjne do zawodów
– Nagroda dla najszybszego juniora i najszybszej juniorki
– spotkanie i konsultacje z utytułowanymi zawodnikami

14:30 – Rozdanie nagród dla juniorów

15:00 – 19:30 Dalsza część eliminacji
– jazdy testowe i kwalifikacyjne do zawodów
– prezentacja nowej oferty WRT Karting
– Czas na dyskusję i konsultacje z instruktorami i doświadczonymi zawodnikami

19:30 Oficjalne otwarcie nowej części toru WRT Karting

20:00 zawody
– 50 najlepszych osób dnia, w 5ciu grupach.
– Wyścig! 10 najlepszych osób z kwalifikacji
ok 21:30 – 22 rozdanie nagród

Nie czekaj w kolejce. Zarezerwuj przejazd: www.race.gt/pl/shop-online/voucher/karting-show-2018

Szczegóły

Data:
16 czerwca 2018
Godzina:
11:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
https://www.facebook.com/events/192965601335153/

Miejsce wydarzenia

tor kartingowy WRT Kraków
ul. Nowolipki 3
Kraków, 31-752 Polska
Telefon:
509 437 061
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

Organizator

RACE GT
Zobacz stronę dla: Organizator

LEGENDA:
Zawody HALOWE w kraju (kolor niebieski) / Zawody KARTING WYCZYNOWY w kraju (kolor czerwony) / Zawody na ŚWIECIE (kolor zielony)

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS