Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krakowska Liga Kartingowa – 70KG(open) – Start Sezonu!

17 stycznia 2022 godz 19:00 22:00

Zapraszamy na Nowy Sezon Ligowy, na torze Racing Kart! W tym Sezonie startować można na dwóch poziomach ligowych, które różnią się doważaniem gokartów. Podział na wagę wygląda następująco: do 70kg i do 90kg(standardowo).

Dni ligowe:
– trzeci poniedziałek miesiąca: 70kg
– czwarty poniedziałek miesiąca: 90kg

NOWA FORMUŁA
W nowej edycji czeka nas zmieniona formuła rywalizacji. Tym razem każdy zawodnik może, lecz nie musi, odbyć sesję treningową w godzinach 18:00 – 19:00. Sesja treningowa ustawia grupy do kwalifikacji.

Kwalifikacje:
Każdy zawodnik wykonuje 3 przejazdy kwalifikacyjne(losowanie gokartów). Co miesiąc zmiana kierunku jazdy w kwalifikacjach.

Wyścig Normal:
Do tego wyścigu zawodnicy ustawieni są w kolejności od najlepszego czasu w kwalifikacjach do najgorszego. Wyścig odbywa się w normalnym kierunku jazdy.

Wyścig Rewers:
Do tego wyścigu zawodnicy ustawieni są w kolejności od najlepszego drugiego czasu z kwalifikacji do najgorszego. Wyścig odbywa się w drugim kierunku(pod prąd). Z każdego wyścigu przypisywana jest punktacja SWS, zatem w każdym Grand Prix odbywają się 2 wyścigi punktowane SWS. O końcowym wyniku zawodów decyduje końcowe miejsce w danym wyścigu. Każdy wyścig traktowany jest jako osobna runda.

Wpisowe: 120zł
Ilość osób: 32

Zapisy:
tel. 798-30-40-60 wew.1
biuro@racingkart.pl
lub Dawid Figwer

120PLN

Tor kartingowy Racing Kart

798 304 060

Zobacz witrynę: Organizator

Tor kartingowy Racing Kart

Sulechów 108
Kocmyrzów, Poland
+ Google Map
798 304 060
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

LEGENDA:
Zawody HALOWE w kraju (kolor niebieski) / Zawody KARTING WYCZYNOWY w kraju (kolor czerwony) / Zawody na ŚWIECIE (kolor zielony)

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS