Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poznańska Liga Kartingowa (SWS) – Sezon Lato 2022 – E1Gokart Poznań

9 sierpnia 2022 godz 19:00 22:30

🏆 W te wakacje emocje rosną razem z temperaturą! Wraca Poznańska Liga Kartingowa – najwyższy poziom rywalizacji i najlepsze doznania kartingowe!

⭐ PLK to zawody, w których może wystartować każdy i to w dowolnym momencie trwania rozgrywek, nawet w jednej rundzie! Bez względu na to czy czujesz się amatorem czy profesjonalistą, na naszej lidze znajdziesz super emocje, zabawę i adrenalinę na najwyższym poziomie!

🗓️ Kalendarz Sezonu Lato 2022:
1️⃣ I Runda: 19/07/2022
2️⃣ II Runda: 9/08/2022
3️⃣ III Runda: 30/08/2022

Formuła zawodów:
⏱️ Kwalifikacje:
3 x 4 okrążenia – pod uwagę bierzemy sumę 2 z 3 najlepszych czasów (najgorszy wynik odrzucamy).
Na podstawie wyników kwalifikacji uczestnicy przydzielani są do odpowiednich grup – 10 najszybszych kierowców* pojedzie w finale A, kolejnych 10* w finale B, itd.

🏎️💨 Wyścigi finałowe:
Finały B,C,D… – 15 okrążeń po dużej pętli lub* 20 okrążeń po małej pętli.
Finał A – minimum 15 okrążeń po dużej pętli lub* minimum 20 okrążeń po małej pętli. (liczba okrążeń uzależniona będzie od liczby zawodników startujących w finale).

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby kierowców uczestniczących w danym wyścigu w konkretnej rundzie, o czym zawodnicy zostaną poinformowani na odprawie sędziowskiej.*W zależności od warunków pogodowych – jeżeli są one sprzyjające (odpowiednia temperatura, brak opadów) jeździmy po dużej pętli (część halowa + część zewnętrzna).

⚖️ Doważanie:
Każdy zawodnik musi ważyć przez całe zawody min. 90 kg. Tor posiada możliwość doważenia gokartów o maksymalnie 30 kg, w przypadku gdy zawodnikowi dalej będzie brakowało wagi, musi on sobie ją zapewnić we własnym zakresie).

🎫 Wpisowe: 179 zł / runda, zapisy w recepcji aż do momentu startu danej rundy.

Do klasyfikacji generalnej brane będą 2 najlepsze wyniki danej osoby (1 najgorsza runda/nieobecność będzie odrzucona). Aby zostać sklasyfikowanym w ramach klasyfikacji generalnej, należy wziąć udział w min. 2 rundach.

🖊️Zapisy na treningi oficjalne:
https://zawody.e1gokart.pl/ – formularz umożliwiający zapisy na treningi na daną rundę aktywuje się na 14 dni przed zawodami o godz. 19:00.

⏳Harmonogram zawodów:
17:00-19:00 – oficjalne treningi,
19:00-22:30 – zawody.

Podział zawodników na grupy do kwalifikacji tworzony jest na podstawie czasów uzyskanych w oficjalnych treningach przed daną rundą.

🎁 Nagrody:
– puchary dla I,II,III miejsce klasyfikacji danej rundy;
– medale za podium w “finale B”, „finale C”, itd.

🎖️ Zawody zaliczane będą do ogólnoświatowego rankingu producenta gokartów Sodi – Sodi World Series (SWS).Aby dołączyć do rankingu, wystarczy utworzyć profil kierowcy, przechodząc do arkusza przez link:
http://www.sodiwseries.com/en-gb/become-sws-driver.html

👑 Przekonajmy się kto jest najszybszy a kto najskuteczniejszy w zbieraniu punktów SWS!

😈🗨️W razie pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu:
📞 +48 607 111 125
📧 zawody@e1gokart.pl

179PLN

Tor kartingowy E1GOKART Poznań

607 111 125

Zobacz witrynę: Organizator

Tor kartingowy E1GOKART Poznań

ul. Cisowa 6
Skórzewo, 60-185 Polska
+ Google Map
607 111 125
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

LEGENDA:
Zawody HALOWE w kraju (kolor niebieski) / Zawody KARTING WYCZYNOWY w kraju (kolor czerwony) / Zawody na ŚWIECIE (kolor zielony)

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS