To był wspaniały rok zmagań w cyklu JMP Racing Team Challenge. 10 wyścigów zwieńczone finałową rozgrywką, która niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci uczestników – zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym.

Mistrzami cyklu zostali Michał Góra i Maciej Wyszyński z Teamu eM. Wicemistrzostwo powędrowało do jednego z duetów Opelnaftowa Team, który reprezentowali Sergiusz Madej i Kuba Całek. Najniższy stopień podium wywalczony został przez drużynę JMP Racing w składzie Marek Piechuła i Daniel Fickowski. Nie można zapomnieć też o wkładzie w ten wynik, jaki miał Leszek Borowiec, startujący w pierwszych rundach sezonu 2017 w barwach JMP Racing.

Dziękujemy wszystkim za udział w całej serii, za zaangażowanie i pracę nad swoimi umiejętnościami, co skutkowało stale podnoszącym się poziomem rywalizacji. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni i zaszczycicie nas swoją obecnością w następnym roku.

Podziękowania kierujemy do Autodrom Sosnowiec gokarty.sosnowiec.pl za wspaniałą współpracę i nienagannie przygotowywany sprzęt na każdą odsłonę zmagań. Dzięki wysiłkowi pracowników toru każdy wyścig był bardzo wyrównany i gwarantował widzom sporo emocji.

Słowa wdzięczności przekazujemy także na ręce Jarosław Gieras i AUTO MOTO KLUB GLIWICE, którzy od wielu sezonów wspierają nas i działają na rzecz profesjonalizacji naszej serii.

Życzymy Wam wszystkim udanej końcówki 2017 roku. Z tymi, którzy zdążyli się zapisać, widzimy się na JMP Racing Christmas Cup. Resztę zapraszamy na JMP Racing Team Challenge 2018 – runda I, która odbędzie się 8 stycznia 2018 na torze S-kart – Tor Kartingowy w Bytomiu.

Previous

GOSIA RDEST W DUBAJU

Next

Czas na finał!

Zobacz także