Zoptymalizuj pracę swojego toru kartingowego

Jesteśmy świadkami „boomu” w branży kartingowej w Polsce.

Na rynku pojawia się coraz więcej torów gokartowych oferujących wyjątkowe wrażenia z jazdy, dlatego oczekiwania klientów ciągle rosną.

Mam przyjemność przedstawić kilka rozwiązań, które mogą zoptymalizować pracę na torze, poprawić wrażenia klientów i przenieść tor na zupełnie nowy, zaawansowany technologicznie, poziom.

RaceFacer jest jednym z wiodących dostawców oprogramowania i sprzętu w branży i dobrze znanym w Polsce.

W Polsce tory, które korzystają z systemu to m. in.: E1GOKART, TOP1 Karting i inne. Na całym świecie to już ponad 200 torów kartingowych!

System został specjalnie zaprojektowany i opracowany zgodnie z najnowszymi wymaganiami rynku, aby ułatwić i zoptymalizować proces operacyjny oraz zwiększyć zadowolenie klientów.

Niektóre z naszych najbardziej pożądanych funkcji to konfigurowalne platformy rezerwacji i voucherów online oraz potężne narzędzia marketingowe.

Kierowcy kartingowi z Polski są jednymi z najbardziej lojalnych użytkowników Platformy Social Media RaceFacer.com

Zautomatyzowany system OnBoard13 nagrywa, edytuje i dostarcza filmy z naniesioną warstwą czasów okrążeń danego klienta. Kierowcy będą mogli je oglądać, pobierać i udostępniać w mediach społecznościowych.

Można zobaczyć przykład wideo pokładowego klienta tutaj i tutaj

Jeśli przedstawione materiały wzbudziły zainteresowanie, z przyjemnością możemy umówić się na szybką rozmowę, gdzie opowiem więcej o różnych rozwiązaniach, które możemy zapewnić:

Film wideo nt. RaceFacer

Prezentacja programu RaceFacer

Automatyczny system sterowania gokartem RaceSafety

OnBoard13 – automatyczny system wideo

Jeśli zainteresował Cię system RaceFacer prosimy o kontakt telefoniczny: +48 600 020 035, lub mailowy: biuro@KMLS.com.pl

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS