Kart Racing School to profesjonalna Akademia Kartingowa dla dzieci prowadzona przez kartingowego mistrza Mateusza Bartscha. Akademia została stworzona z myślą o najmłodszych fanach motorsportu, dla których Karting będzie wyścigowym przedszkolem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi w motorsporcie oraz autorskiemu programowi szkolenia opracowanego przez Naszego Mistrza – Mateusza Bartscha (m. inn. Drużynowego Vice-Mistrza Świata w Kartingu Halowym), Akademia umożliwia profesjonalne rozpoczęcie wyścigowej przygody dzieciom oraz tym samym buduje przyszłość kartingowych talentów w Polsce.
 a
Karting to dyscyplina zyskująca coraz większą popularność w Polsce. Tak zaczynali najwięksi – Robert Kubica, Lewis Hamilton czy Sebastian Vettel. Można więc śmiało powiedzieć, że karting to pierwszy, ale być może najważniejszy krok w stronę Formuły 1 czyli wyścigowych marzeń każdego adepta KRS. Wszystko to wedle zasady – „im szybciej tym lepiej!”
 a
Akademia Kart Racing School szkoli przyszłych mistrzów na wielu torach w kilku miastach Polski:
Śląsk – Bielsko-Biała – Tor Zygzak Karting
Małopolska – Kraków – Tor Gokarting Center
Dolnyśląsk – Wrocław – Tor Wrocław Racing Center
Świętokrzyskie – Kielce – Tor E1Gokart
Podkarpackie – Rzeszów – Tor Reskart
 a
Uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy Wam troszkę Kart Racing School od kuchni :
Twoje dziecko dołączając do naszej Akademii już na wstępie otrzymuje darmowy profesjonalny trening z trenerem Mateuszem, który ma na celu przyjemne i swobodne zaadoptowanie się Twojej pociechy do wielkiego świata kartingu halowego.
Akademia podzielona jest na grupy pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania:
 a
Grupa Mini – 6-12 lat
Grupa Junior – 12-16 lat
 a
Zajęcia Akademii odbywają się zazwyczaj w weekendy, trwają półtorej godziny podczas których dzieci uczą się zarówno teorii jak i kartingowej praktyki – a wszystko to połączone jest ze wspaniałą i radosną integracyjną zabawą dzieci w grupie. Ponadto program rozwojowy dzieci wzbogacony jest o zajęcia psychologiczno-motoryczne, które przygotowują naszych podopiecznych w pełni do rywalizacji w kartingu.
Tak aktywnie i różnorodnie spędzony czas w Akademii pozwoli Twojemu dziecku na rozwój pasji i wyścigowych marzeń!
Nie czekaj! Dołącz do Akademii! – Pozwól zostać Dziecku zostać mistrzem kierownicy!
 a
Zapisy do Akademii :

Previous

Solidny początek sezonu

Next

25. Międzynarodowa Wystawa Kartingowa - IKA Kart 2000

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS