„AT Historic Rally Team” to zespół rajdowy założony w 2018 r. w Lublinie przez dwóch braci: Andrzeja i Adama Tchórzewskich.

W zeszły weekend spotkaliśmy kierowcę na MotoSesion w Lublinie. Andrzej to stały bywalec halowego toru kartingowego CARTMAX z Lublina. To właśnie z nim mieliśmy okazję walczyć za kierownicą gokarta ale również porozmawiać o planach i marzeniach.

Obaj bracia przez wiele lat rozwijali swoją pasję startując w wielu amatorskich rajdach. Swoje umiejętności rozwijali biorąc udział w treningach samochodowych, szkoleniach oraz tzw. „trackday’ach”. Starty w rajdach od samego początku swojej aktywnej przygody z motorsportem łączyli z regularnymi treningami i udziałem w zawodach kartingowych.

W 2018r. bracia Tchórzewscy wystartowali przygotowanym przez siebie Fiatem Cinquecento Sporting gr. N. w dwóch rajdach cyklu Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (HRSMP). Była to bardzo dobra okazja do szlifowania swoich umiejętności i lepszego poznania atutów auta.

„W najbliższym czasie weźmiemy udział w Rajdzie Nadwiślańskim. Będzie to nasz debiut w 2 rundzie RSMP. Nie trzeba nikomu powtarzać, że to najważniejszym cykl rajdowy w Polsce. Udział w tak prestiżowych zawodach samochodowych był naszym celem a zarazem marzeniem.” – mówi Andrzej Tchórzewski.

Już niebawem będziemy mogli śledzić poczynania braci oraz mocno trzymać za nich kciuki.

Zdjęcia – Adam Roch

 

Previous

CIEKAWE POJEDYNKI W TORUNIU

Next

GOSIA PONOWNIE ZA STERAMI FORMUŁY!

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS