Nagrodą główną podczas tegorocznych rozgrywek IAME Series Poland jest opłacony BILET uprawniający do startu na międzynarodowy finał Iame International Final wraz z oponami na okres zawodów!!! Zawody odbędą się na torze Le Mans Karting International w dniach 8-14 października 2018!!! To jest już siódma edycja tej imprezy, z roku na rok ilość zawodników z całego świata spektakularnie rośnie a już można określić to wydarzenie największym na świecie!!! (468 kierowców w 2017 roku).

W puli nagród również silniki X30 Water Swift oraz X30 125cc 

Tylko najlepsi kierowcy z kraju mogą wziąć udział w finale i walczyć o najwyższe podium świata. W roku 2018 organizatorzy podczas czterech dni zawodów spodziewają się wyjątkowego poziomu i skupiają rywalizację w kategoriach: X30 Mini, X30 Junior, X30 Senior, X30 Master, X30 Super, X30 Super Shifter. Całość wydarzenia będzie można śledzić na żywo począwszy od wyścigów kwalifikacyjnych!

Czas na polskie rundy na Kartodrom Bydgoszcz​, które wyłonią najlepszych zawodników w kraju i naszych reprezentantów na legendarnym torze Le Mans. Pierwsza runda już 8-9 czerwca 2018 w Bydgoszczy!!!

Więcej informacji:
www.iameseriespoland.com
www.lrcpromotion.com
biuro@lrcpromotion.com / +48 609 95 95 95

https://www.youtube.com/watch?v=qVQWt37DtdA&t=2s

Previous

Rejestracja na eliminacje Girls on Track w Tychach otwarta!

Next

Światowa premiera elektrycznego Rotax

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS