Po zaciętej i pełnej emocji rundzie kierowcy wracają na Autodrom w Słomczynie. W kolejnej rundzie Mistrzostw Polski w Rallycrossie Kuba Przygoński powalczy o najwyższy stopień podium oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Zawodnik ORLEN Team do lidera kategorii SuperCars traci jeden punkt.

Przygoński to prawdziwy motorsportowy multiinstrumentalista. Startuje nie tylko w zawodach Rallycross, ale także w Driftingowych Mistrzostwach Polski i rajdach terenowych (m.in. Baja Poland). W każdej z konkurencji prezentuje doskonałą formę i zdobywa czołowe miejsca. W dniach 25-27 września, w przedostatniej rundzie sezonu, Przygoński w Peugeocie 208 RX wraca do zmagań „drzwi w drzwi”.

Podczas przygotowań wprowadziliśmy kilka nowych ustawień auta, z których jestem zadowolony. Testy były przeprowadzone przy dobrej pogodzie, natomiast na weekend zapowiada się deszcz i będziemy musieli na maksymalnych obrotach dostosować się do zmiennych warunków. Zresztą cały sezon rallycrossowy jest sporym wyzwaniem i wymaga szybkiej nauki – powiedział Kuba Przygoński, zawodnik ORLEN Team.

Ostatnia, finałowa runda Mistrzostw Polski w Rallycrossie w sezonie 2020 odbędzie się 24-25 października na torze Slovakiaring w okolicach Bratysławy.

Previous

Poznańska Liga Kartingowa po raz piąty!

Next

Deszczowa aura nie pokrzyżowała planów Kuby Przygońskiego na Autodromie w Słomczynie

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS