Na nieco ponad 2 tygodnie przed 5-tą edycją Warsaw Motor Show (25-27.10.2019), 9 października w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbyła się konferencja prasowa z udziałem ambasadorów, partnerów oraz przedstawicieli organizatora tegorocznej edycji. Tradycyjnie od samego początku historii Warsaw Motor Show – gospodarzem był znany dziennikarz motoryzacyjny Andrzej Borowczyk. W gronie ambasadorów tegorocznej edycji, którzy byli obecni na konferencji znaleźli się:

Na samym początku zostaliśmy przywitani przez Organizatorów. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa pod wieloma względami: rekordowa powierzchnia, pokazowy tor do driftu oraz tor dla gokartów, aby każdy z gości mógł „skosztować” tego sportu. Dowiedzieliśmy się m. in. o ciekawostkach zdobywania licencji driftingowej przez Karolinę Pilarczyk czy o ukrytym talncie artystycznym Bartka Ostałowskiego. Co do samego talentu driftingowego Bartka myślę, że nikt nie ma najmniejszych wątpliwości – tytuł II-wicemistrza Polski zdobyty przez zawodnika, który prowadzi samochód stopą jest czymś niebywałym i wzbudza ogromny respekt.

Jednakże nas na konferencji najbardziej interesowała postać Miko Marczyka – naszego dobrego kolegi z podwórka kartingowego oraz najmłodszego Mistrza Polski w historii Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski! Andrzej Borowczyk dopytywał zawodnika jaki moment najbardziej zapadł zawodnikowi w pamięci z tego sezonu. Miko wskazywał, że fakt, iż tytuł został wywalczony już na przedostatnim rajdzie wcale nie wskazuje, że był to dla niego łatwy sezon. Podczas targów każdy z gości będzie miał okazję spotkać się z zawodnikiem i zrobić sobie zdjęcie do czego gorąco zachęcamy.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Warsaw Motor Show 25-27 października – z pewnością i nas tam nie zabraknie! Szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: https://warsawmotorshow.com

Do zobaczenia!

Previous

VI Runda Kieleckiej Ligi Kartingowej za nami

Next

62 osoby na III Rundzie Poznańskiej Ligi Kartingowej

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS