Witamy na Śląsku! E1GOKART dzięki śląskiej lokalizacji dołącza do grona najnowocześniejszych torów w Europie! Na dwuhektarowej działce powstała hala, w której już teraz oddaliśmy do Państwa dyspozycji ponad 4300 m2 kartingowych emocji! A zapewniamy, że to nie koniec naszych pomysłów!

Dwa poziomy jazdy i 36 najnowszych gokartów SODI. Francuski producent SODI to światowa czołówka halowego sprzętu kartingowego.  Czekają na Państwa gokarty seniorskie SODI SR5, juniorskie SODI LR5 i gokarty podwójne tzw. tandemy SODI 2Drive. O przebieg zmagań na torze dba sektorowy pomiar czasu firmy MYLAPS oraz oprogramowanie obsługujące tor firmy Clubspeed. Dzięki antresoli możecie obserwować rywalizacje na obu poziomach jazdy. Do Państwa dyspozycji zapewniamy kawiarnię przy recepcji, dwie salki VIP i sale konferencyjną z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

Wewnętrzna nitka toru ma długość 630 metrów. Co ważniejsze jej szerokość na całej długości toru to minimum 5 metrów. Taki wynik gwarantuje bezpieczeństwo i pełnię sportowej rywalizacji nie tylko podczas zawodów ale i podczas typowo amatorskich wyścigów.

W budowie jest zewnętrzna nitka toru, dzięki której nasz obiekt stanie się najdłuższym halowym torem kartingowym w Polsce.

Asfaltowa nawierzchnia oraz system band Xtremebarriers zapewniają przyczepność i bezpieczeństwo. Do naszych gokartów stosujemy wyłącznie paliwo alkilowane WARTER Pro Fuels. Benzyna ekologiczna jest do 99% czystsza niż zwykła benzyna. Jest niemal całkowicie pozbawiona niebezpiecznych związków takich jak benzen i węglowodory aromatyczne. Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem.

Żyjemy by się ścigać! W ramach ogólnoświatowego rankingu zawodników SWS SODI WORLD SERIES rozgrywamy na naszym obiekcie zawody Śląskiej Ligi Kartingowej, zawody drużynowe oraz zawody Iron Man. Każdy amator może spróbować swoich sił. Jeśli przed zawodami ktoś pragnie podnieść swoje umiejętności zapraszamy do wzięcia udziału w treningach indywidualnych, bądź szkółce kartingowej dla najmłodszych adeptów kartingu. Szczegóły projektów przybliży Państwu nasza recepcja.

Na te i inne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie 785 111 140 bądź mailowo: chorzow@e1gokart.pl

Zapraszamy na

Kontakt

Adres:
Chorzów, ul. Narutowicza 9

Godziny otwarcia:
pon.-piąt.: 14:00 – 22:00
sob.: 11:00 – 22:00
niedz.: 11:00 – 21:00

Dane kontaktowe:
tel: +48 785 111 140
e-mail:  chorzow@e1gokart.pl
www.chorzow.e1gokart.plGokart podstawowy

Moc: 6,5 KM
Min Wzrost: 160 cm
Ilość: 24 szt.

Gokart dla dzieci

Moc: 5,5 KM
Min Wzrost: 135 cm
Ilość: 8 szt.

Gokart dla dwojga

Moc: 9,0 KM
Min Wzrost Pasażera: 110 cm
Ilość: 4 szt.


Informacje o torze

 • Powierzchnia toru: 4300 m2
 • Średnia długość w hali: 630 m
 • Średnia długość na zewnętrza: w przygotowaniu
 • Max gokartów na torze: 20 szt.
 • Gokarty: spalinowe

Udogodnienia

 • płatność bezgotówkowa
 • parking
 • WC
 • napoje zimne i gorące
 • mini barek
 • sale VIP
 • sala konferencyjna

Dane kontaktowe

Chorzów, ul. Narutowicza 9

tel: +48 785 111 140
e-mail:  chorzow@e1gokart.pl
www.chorzow.e1gokart.pl

Imprezy firmowe i integracyjne

tel.: +48 785 111 704
e-mail:  iwona@e1gokart.pl

Previous

Wielkanocny start sezonu Gosi Rdest

Next

Nowy Sodikart RT10

Zobacz także