S-KART

tworzą ludzie z pasją do motosportu, dzięki tej pasji stworzony został tor kartingowy w Bytomiu, który wzorowany jest na najlepszych obiektach w świecie kartingu.

Hala o powierzchni 3 400 m2 pozwala na ustawienie toru o długości niemal 500 m (w obecnej konfiguracji). Prosta licząca ponad 50 m pozwala na rozwinięcie maksymalnej prędkości 10 gokartów marki Caroli o pojemności 270 ccm3 i mocy 9KM. O dokładność pomiarów czasów dba najnowocześniejszy system pomiaru czasu AMB! A dla tych, którzy nie czują się jeszcze na siłach, żeby zasiąść w gokartach, tor ma do dyspozycji trybuny na 60 osób z widokiem na cały tor.


LEKCJE INDYWIDUALNE

Ucz się jazdy z Mistrzem Polski w kartingu, Marcinem Kapkowskim.

Dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy, Tor S-Kart przygotował ofertę przejazdów indywidualnych z instruktorem. Jedynym wymogiem, aby podjąć naukę z trenerem, jest wzrost – min. 150 cm. Zajęcia składają się z części teoretycznej jak i praktycznej. W części teoretycznej zawodnik dowie się m.in. o prawidłowej pozycji podczas jazdy, pozna techniki dynamicznego pokonywania zakrętów, właściwych punktów hamowania, zapozna się z optymalnym torem jazdy oraz prawidłowym operowaniem pedałami gazu i hamulca. Prowadzącym szkolenia jest Marcin Kapkowski, który zdobył miano Mistrza Polski w kartingu. Profesjonalne podejście do klienta sprawi, że efekty będą widoczne po niedługim czasie. Zadowolenie z postępów to jeden z najważniejszych czynników, który motywuje do dalszej walki o lepsze efekty.


[two_third]

Śląska Liga Kartingowa

Na torze kartingowym S-kart stworzona została Śląska Liga Kartingowa. Wieloetapowe zawody prowadzone w systemie pucharowym, zakończone Wielkim Finałem. Liczba uczestników do 30 os.

s-kart_byto_liga_slaska


Tor:


Aktualne rekordy toru:


[one_half]

Informacje o torze

  • Powierzchnia toru: 3400 m2
  • Średnia długość toru: 550 m
  • Max ilość gokartów na torze: 10 szt.
  • Gokarty: spalinowe
  • System: Karting Manager

[/one_half]

[one_half_last]

Dodatkowe informacje

Tor organizuje imprezy firmowe, integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie. Podczas imprez oferowany jest wynajem sali z widokiem na tor, organizacja profesjonalnych zawodów kartingowych, szkolenia z zakresu bezpieczniej jazdy oraz techniki jazdy, catering i wiele innych.

[/one_half_last]

[/two_third]

[one_third_last]

[accordion title='GOKART PODSTAWOWY - CAROLI KART HAMMERHEAD' open='true'] Moc: 9,0KM ⇒ Wzrost: 150cm ⇒ Ilość: 20szt.[/accordion]

Kontakt

Adres:
ul. Popiełuszki 1
41-906 Bytom

Godziny otwarcia:
pon.-czw.: 15:00 – 22:00
piąt.: 14:00 – 23:00
sob.: 12:00 – 22:00
niedz.: 13:00 – 22:00

Dane kontaktowe:
tel: 570 570 766
e-mail: kontakt@s-kart.pl
www: s-kart.pl

Kontakt z menadżerem:
tel: 570-570-767

[/one_third_last]

Previous

Sodi World Series (SWS) czyli Światowa Liga Sodi

Next

GALA SPORTU KARTINGOWEGO 2016

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS