IAME z przyjemnością ogłasza narodziny nowej współpracy z polską firmą LRC Promotion (Lubas Racing), której celem jest uruchomienie i rozwój IAME Series Poland.

To nowe wyzwanie i kontynuacja udanego programu IAME Series na arenie międzynarodowej. Od czasu wprowadzenia projektu X30 Challenge, teraz odświeżonego do IAME Series, opracowaliśmy udane serie kartingowe w całej Europie, Azji, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Północnej.

Każde wprowadzenie serii jest nowym celem i oferuje wiele satysfakcji, dlatego IAME dokłada wszelkich starań, wspierając działania LRCPromotion, aby osiągnąć szybki i zasłużony sukces w Polsce oraz stworzyć nową grupę kierowców gotowych do udziału w wydarzeniach krajowych i uzyskać ich kwalifikacje do udziału w IAME International Final.

Organizator IAME Series Poland wkrótce otrzyma pierwszą dostawę silników i zorganizuje dni testowe oraz pokazy otwarte dla wszystkich zainteresowanych kierowców i zespołów. Na 2018 r. zaplanowano 2 wydarzenia, a IAME będzie uczestniczyło w zapewnieniu jeszcze większej pomocy dla promotorów LRC i kierowców w kwestiach technicznych, doradztwie i badaniach kontrolnych.

Byliśmy świadkami pasji i poświęcenia, które Pan Karol Lubas, CEO w LRC Promotion, zademonstrował w tym projekcie i jesteśmy pewni, że posiada on wszystkie możliwości i materiały, aby zrobić coś wielkiego w Polskim Kartingu, wnosząc nowe pomysły połączone z solidną i przetestowaną strukturą wyścigową. Życzymy powodzenia w działaniach LRC i czekamy, aby policzyć kierowców biorących udział w IAME Series Poland w klasach: X30 Baby, X30 Mini, X30 Junior, X30 Senior i X30 Master! ”

www.iamekarting.com

źródło: www.facebook.com/IAME-Series-Poland-199544040613871/

Previous

Seba Racing Team

Next

Renal Kart Championship 2018

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS