Nie od wczoraj wiadomo iż Birel ART współpracuje z najlepszymi kierowcami na świecie. Na styczniowej wystawie, która odbyła się w Niemczech, włoska firma zaprezentowała nową linię specjalną w połączeniu z jednym z najbardziej imponujących kierowców Formuły 1: Robertem Kubicą.

Kubica Racing Kart to linia gokartów, która obejmuje cały zakres kategorii, od Mini-kartingu po Rotax i klasy CIK-FIA (OKJ, OK, KZ). Na obecną chwilę dostępne są dwa modele ram. Jednakże już wkrótce mają być dostępne dwie kolejne.

Model RK30-S9 SH – Homologacja 172 CH 14

Opracowany specjalnie z myślą o kategorii biegowej typu KZ. Gokart RK30-S9 SH uległy pewnym zmianom strukturalnym, aby uczynić go bardziej wszechstronnym i poprawić osiągi. Co więcej, będzie on standardowo wyposażony w nową dźwignię zmiany biegów zamontowaną na łożyskach rolkowych i regulowanym przesunięciu, aby poprawić jej działanie i zoptymalizować jej pozycję dla każdego kierowcy.

Model RK30-S9 DD – Homologacja 172 CH 14 (Rozszerzony 31/12/2020)

Gokart RK30-S9 DD sprawdził się podczas ostatniego sezonu, na całym świecie i we wszystkich kategoriach – jest bardzo wszechstronny i oferuje wysoką wydajność. Został on zaktualizowany w przeważającej części pod względem wyglądu, podczas gdy w akcesoriach dokonano niewielkich ulepszeń, a nie po stronie strukturalnej, która miała miejsce w ciągu ostatnich kilku lat.

Źródło, zdjęcia: www.kubicaracingkart.com

Previous

Wygrana uciekła w ostatnim sektorze

Next

Pechowy debiut Pasiewicza w WSK Super Master Series

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS