Chcesz przekonać się jak wygląda najnowocześniejsze sim center w Europie i spróbować swoich sił na profesjonalnych symulatorach do motorsportu? Zajrzyj do Gdyni. Już 14 kwietnia otwarcie Ragnar Simulator 3City. Gośćmi specjalnymi będą Gosia Rdest i Nikodem Wiśniewski.

Powstało nowe świetne miejsce dla maniaków motorsportu i wszystkich fanów szybkiej jazdy. W sobotę 14 kwietnia uroczyste otwarcie nowego sim center w Gdyni – Ragnar Simulator 3City. Tego dnia będzie można przetestować zaawansowane symulatory do motorsportu i zmierzyć się z najlepszymi. Gośćmi specjalnymi będą Gosia Rdest i Nikodem Wiśniewski. Kierowcy, reprezentujący realny i wirtualny świat wyścigów, będą dostępni dla graczy przez cały czas trwania imprezy. Podczas otwarcia Gosia Rdest i Ragnar Simulator zdradzą szczegóły dużego wspólnego projektu.

Otwarciu 3City towarzyszyć będzie inauguracyjny turniej wyścigowy #RS3CITYCHALLENGE z nagrodami dla najlepszych. Wystartować może każdy. Ze wszystkich symulatorów mogą korzystać dorośli oraz dzieci, a wykwalifikowana kadra instruktorska chętnie pomoże i podpowie jak być szybszym kierowcą na torze. Jednak Ragnar Simulator 3City to nie tylko symulatory. To miejsce spotkań dla każdego maniaka motoryzacji, gdzie można porozmawiać o samochodach, wyścigach, rajdach czy rallycrossie z innymi gośćmi, wymienić się doświadczeniami czy obejrzeć wspólnie zawody.

Radosław Turek, założyciel firmy Ragnar Simulator, mówi o Sim Center 3 City:

Stworzyliśmy to miejsce dla każdego fana szybkiej jazdy. Doskonale odnajdą się tutaj profesjonalni zawodnicy, którzy chcą skorzystać z oferty treningowej, jak i pozostali miłośnicy sportów motorowych poszukujący dobrej zabawy i rywalizacji ze znajomymi.Niezwykle cieszę się z nawiązania współpracy Ragnar Simulator z Gosią Rdest, która będzie obecna podczas otwarcia 3City. Już nie mogę doczekać się ogłoszenia naszych wspólnych projektów, a te naprawdę zapowiadają się przełomowo!

Nikodem Wiśniewski dodaje:

Simracing to aktualnie jeden z najbardziej rozwijających się segmentów esportu więc wiem, że idziemy w dobrym kierunku. Wspólny projekt z Gosią Rdest zapowiada się rewelacyjnie. Będzie o nas głośno na arenie międzynarodowej.

W tym roku Gosia Rdest walczy o tytuł w Mistrzostwach Europy GT4. Temat symulatorów jest jej bardzo bliski. Gosia mówi:

Trening na symulatorze to nieodłączna część przygotowania kierowcy wyścigowego. Nowoczesne symulatory potrafią bardzo dobrze imitować prawdziwą jazdę, poza tym dają szansę „nauczenia się” toru. W tym sezonie w kalendarzu GT4 znalazły się dwa tory, na których nigdy wcześniej nie byłam. Zwłaszcza w ich przypadku symulator jest dla mnie dużym ułatwieniem. W ramach rozgrzewki przed sezonem zamówiłam dla siebie profesjonalny sprzęt firmy Ragnar Simulator. Totalnie spełnił moje oczekiwania, dlatego postanowiłam zacieśnić współpracę z firmą. Wspólnie przygotowujemy świetny projekt, który z pewnością zainteresuje graczy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 14 kwietnia w godzinach 12:00 – 18:00 do Ragnar Simulator 3City, ul. Spokojna 28, Gdynia.

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/517529078641512/

Informacja prasowa

Previous

BRACIA SZYSZKO PONOWNIE NA PODIUM

Next

Basz przechodzi do Lamborghini Super Trofeo

Zobacz także