Z przykrością informujemy, że Międzynarodowa Wystawa Kartingowa 2024 (IKA KART 2000), pierwotnie planowana na 13 i 14 stycznia 2024 r. w Messe Dortmund, została odwołana.

Zawsze przywiązujemy najwyższą wagę do jakości naszej pracy i organizowanych przez nas wydarzeń. Po wnikliwym rozważeniu i w oparciu o aktualne potwierdzenia od wystawców, żałujemy, że nie jesteśmy w stanie zorganizować targów, które spełniałyby wymagania i znaczenie dla branży, naszych lojalnych fanów i płacących odwiedzających.

Okoliczności w czasie, gdy przejmowaliśmy marketing, zmusiły nas do podjęcia tej trudnej decyzji. Odwołanie to nie oznacza jednak końca targów kartingowych. Patrzymy w przyszłość i dokładamy wszelkich starań, aby przyszłe edycje IKA były jeszcze lepsze, bardziej innowacyjne i bardziej znaczące z odpowiednim czasem realizacji.

Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności lub rozczarowania, jakie może spowodować to odwołanie i chcielibyśmy podkreślić, że nasze zaangażowanie w imprezę kartingową pozostaje niezachwiane.

Zakupione już bilety turystyczne mogą zostać zwrócone w najbliższych dniach za pośrednictwem naszego dostawcy usług biletowych EVENTIM.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem kartmesse@southwest-vision.com.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie i cieszymy się, że razem z Wami będziemy mogli kształtować przyszłość IKA.

Previous

Nowy (Stary) Mistrz Śląskiej Ligi Kartingowej!

Next

Lenartowicz Motorsport

Zobacz także