Do znanego w świecie kartingu, warszawskiego zespołu eXtreme Team Poland, dołączyli nowi kierowcy. Tym razem pochodzą z bliźniaczego miasta – Łodzi. Obaj szlifowali swoje umiejętności na łódzkich torach i tam właśnie zostali zauważeni przez obecnych członków eXtreme Team Poland.

Adrian Kowalski oraz Marcin Racewicz, bo o nich mowa, będą reprezentować znany nie tylko w stolicy ale i kraju zespół, który często uczestniczy w ważnych wydarzeniach kartingowych o szerokim zasięgu.

Adrian swoją przygodę z motosportem zaczynał za kierownicą samochodu współzawodnicząc z kolegami. Jak się okazało, z czasem potrzebował większych emocji i spróbował swoich umiejetności za kierownicą gokarta. Swoje pierwsze kroki stawiał wraz z powstaniem toru Racing Center Łódź. Choć początki nie były zbyt rokujące, wcześniejsze doświadczenie, wspólna rywalizacja oraz koledzy sprawili, że dziś jest jednym z topowych zawodników.

Inaczej wygląda historia Marcina. Na hali jeździ dopiero drugi sezon, lecz posiadane umiejętności oraz doświadczenie powodują, że bez problemu walczy z najlepszymi. Jak sam wspomina, bakcyla do gokarta złapał podczas wieczoru kawalerskiego, na którym wspólnie z przyszłym szwagrem jeździł dla zabawy. Jak się okazało, z czasem zabawa zmieniła się w poważną rywalizację. Dziś jest częstym bywalcem łódzkich torów i wciąż zdobywa doświadczenie.

Z pewnością umiejętności obu zawodników pozwolą już niebawem zdobyć kolejne trofea dla eXtreme Team Poland.

Karol Zaluski – Widzimy coraz większe zainteresowanie organizacją zawodów drużynowych w Polsce. W odpowiedzi na to zwiększamy kadrę, aby spełnić oczekiwania naszych sympatyków. Liczymy na więcej startów i jeszcze większą wewnętrzną rywalizację, dzięki której nasz poziom sportowy się podniesie.

Z pewnością zaszczytem jest jeździć w tak znanym zespole. Wszystkim członkom oraz nowym kierowcom życzymy samych sukcesów!

Previous

Pasiewicz poprawił wynik Kubicy

Next

Nieoficjalny kalendarz Rok Cup Poland 2018