Już 24.02.2023 lubelski tor kartingowy Cartmax świętuje swoje 14 urodziny!

Zaczynaliśmy w lutym 2009 roku w galerii GALA, z najprostszym pomiarem czasu, na gokartach Tobikart – to kawał naszej historii! Początki działalności toru to nieustanna nauka i rozwój, na który szczególnie teraz stawiamy! Pojawił się pomiar czasu, w 2017 roku nadszedł czas na wymianę floty – obecnie dysponujemy 22 gokartami marki SODI. Dziesięć z nich to gokarty Sodi SR5, kolejne dziesięć stanowi model SODI LR5 z doważaniem, który idealnie sprawdza się na zawodach dla dzieci, a ostatnie dwa gokarty to tzw. TANDEMY SODI 2DRIVE – wspomina Konrad Guz, manager toru Cartmax Lublin.

Cartmax to tor kartingowy z długimi tradycjami. Obiekt powstał jako jeden z pierwszych tego typu torów w kraju i od samego początku cieszy się ogromną popularnością! Tor jest wciąż udoskonalany – wszystko po to, aby sprostać wymaganiom współczesnego klienta i nadążyć za rozwojem technologii kartingowej. To w tym miejscu bije serce Lublina!

Obsługa wita nas już od pierwszego przekroczenia bram toru CARTMAX – w trakcie dalszej zabawy przekonamy się, że firmowa drużyna składa się z profesjonalistów, pasjonatów sportów wyścigowych i kartingowych. Tor CARTMAX to miejsce, w którym zdecydowanie rozwiniemy swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów – prowadzona akademia wyszkoliła wielu świetnych kierowców.

Obecnie tor przystosowany jest do najwyższych standardów i zapewnia bezpieczną i komfortową rozrywkę dla małych i dużych amatorów wysokich prędkości.

Cieszymy się z kolejnych urodzin! To dla Nas wyjątkowy czas, który pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku. Na event urodzinowy przyjeżdżają ludzie z całej Polski, spodziewamy się ponad stu osób, zaplanowaliśmy zawody dla dzieci oraz dorosłych! Na miejscu nie zabraknie wielu atrakcji i nagród. Oczywiście zapraszamy wszystkich na urodziny, miło będzie Was gościć! – mówi Szymon Jasiński, właściciel toru.

Harmonogram urodzinowego eventu:

14:00 – 22:00 – przejazdy w urodzinowej cenie! (wyłączając zawody)
16:00 – 17:00 – zawody dla dzieci
18:00 – nagrody urodzinowe
19:00 – quiz „wiedza o CARTMAX”
20:00 – 22:00 – zawody urodzinowe
22:15 – tort i poczęstunek
23:00 – 02:00 – AfterParty!

Kryty tor kartingowy CARTMAX znajduje się przy Alei Spółdzielczości Pracy 32 (parking Galerii Olimp) w Lublinie. Odwiedzisz go od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-22:00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-22:00. Śledź CARTMAX na facebooku – poznasz tam aktualne promocje oraz szczegóły związane z zabawą na torze kartingowym.

Previous

Szymon Ładniak zasiądzie za kierownicą Ferrari!

Next

Marczyk i Gospodarczyk ogłaszają plany startów na sezon 2023. Czym zaskoczył duet ORLEN Team?

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS