[three_fourth]
Na torze Go Karting w Krakowie rywalizowali oni w kategoriach Mini i Junior.

Liczniejsza była kategoria Junior, w której wystartowało 20 kierowców. Rywalizowali oni w kwalifikacjach składających się z dwóch 7-minutowych przejazdów oraz w wyścigu na dystansie 20 okrążeń. W czasówce najlepszym był Dawid Klarman, który w wyścigu nie miał problemu z utrzymaniem pozycji. Na drugim miejscu dojechał Mateusz Bartosik, a trzeci był Bartosz Grzywacz.

Liderem klasyfikacji generalnej po trzech rundach jest Mateusz Matys, który znacznie wyprzedza Mateusza Radwana. Do tego drugiego 2 punkty straty ma Marcin Nowok, a trzy Stanisław Kordalski.

W kategorii Mini wystartowało 13 kierowców, którzy przejeżdżali 4 razy po 7 minut czterema różnymi gokartami. Pod uwagę przy ustalaniu wyników brane były 2 najlepsze czasy z dwóch różnych przejazdów. Najszybszy był Bartosz Grzywacz, który wyprzedził Mateusza Rajwę i AlexaDemkiva. Ten ostatni jest liderem klasyfikacji generalnej po trzech rundach. Druga jest Zofia Kordalska, a trzeci Mateusz Sroka.

Kartingowy Puchar Juniorów to seria rozgrywana na różnych polskich torach, w której rywalizacja odbywa się o testy wyczynowymi gokartami kategorii ROK dla czterech najlepszych zawodników. Kolejna runda cyklu rozegrana zostanie w październiku.


Więcej informacji o KPJ znajdziecie na:
www.kartingowypucharjuniorow.blogspot.com
oraz na www.facebook.com/kartingowypucharjuniorow.

[/three_fourth]
[one_fourth_last]

SPONSOR GŁÓWNY

ORGANIZATOR
PATRON MEDIALNY

[/one_fourth_last]

Previous

24H na Eupen w najbliższy weekend!

Next

Bez szans na walkę

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Sklep KMLS