[three_fourth]

Miło nam ogłosić nagrody główne w obu kategoriach oraz zmiany, które dla wielu uatrakcyjnią rywalizację w Kartingowym Pucharze Juniorów!

3 runda

Trzecia runda Kartingowego Pucharu Juniorów odbędzie się 30 września na torze Go Karting w Krakowie. Od godz. 8 do godz. 10 trwały będą treningi, a start zawodów przewidziano na godzinę 10. W zależności od liczby uczestników, potrwają one 4-6 godzin.

Nagrody za cały sezon

Miło nam ogłosić, iż dzięki nawiązaniu współpracy z AMO Racing Team, możliwe będzie przyznanie czterem najlepszym uczestnikom Kartingowego Pucharu Juniorów (dwóm z kategorii Mini oraz dwóm z kategorii Junior) testów profesjonalnymi gokartami kategorii ROK w Polsce. Lista pozostałych nagród zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Najgorsza runda odpada

Ważną zmianą w regulaminie naszego cyklu jest odrzucanie jednej (z planowanych pięciu) rundy każdego zawodnika przy liczeniu końcowych wyników. Odrzucana będzie ta runda, w której dany zawodnik zdobył najmniej punktów lub w ogóle nie startował.

Dzięki temu szansę na zwycięstwo w całym cyklu będzie miał każdy z ponad 40 zawodników, którzy wzięli udział w dotychczasowych zmaganiach.


Więcej informacji o KPJ znajdziecie na:
www.kartingowypucharjuniorow.blogspot.com
oraz na www.facebook.com/kartingowypucharjuniorow.

[/three_fourth]
[one_fourth_last]

SPONSOR GŁÓWNY

ORGANIZATOR
PATRON MEDIALNY

[/one_fourth_last]

Previous

Rotax Grand Finals 2017 ponownie w Portugalii

Next

Ogromny sukces wakacyjnej akcji "Pierwszy krok w kartingu"

Zobacz także