28 i 29 stycznia odbędzie się największa Międzynarodowa Wystawa Kartingowa. Jest to już 25-ta edycja tej imprezy, która co roku odbywa się w niemieckim Offenbach nad Menem.

Jest to jedyna taka okazja spotkać producentów, dystrybutorów oraz managerów sprzętu kartingowego, zarówno halowego jak i wyczynowego w jednym miejscu. Na powierzchni 8 hal znaleźć można wszystko co związane jest ze sportem kartingowym. Wystawcami są również sklepy internetowe, które sprzedają odzież oraz osprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach a przy tym istnieje możliwość osobistego dobrania każdego rozmiaru. Do kupienia są również części do gokartów oraz różne akcesoria. Jest to istny raj szczególnie dla zawodników, którzy już planują kolejny sezon.

Wystawa to również dobre miejsce dla managerów oraz właścicieli torów halowych, którzy planują lub chcą zmodernizować swoje obiekty. Oprócz producentów wózków halowych, są także stanowiska z bandami ochronnymi, systemami zarządzania torem kartingowym, systemy pomiaru czasu i wiele innych bez których tor kartingowy nie powinien funkcjonować.

Jako, iż jest to swego rodzaju święto kartingu, nie mogłoby na nim zabraknąć i naszej redakcji PROkarting.pl! Już niedługo pierwsze relacje z imprezy.

Previous

Rękawiczki wicemistrza świata na aukcji WOŚP

Next

Ferie Zimowe na gokartach!