Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na kolejny szczytny cel i jak zwykle nie mogło z tej okazji zabraknąć wsparcia ze strony Karola Basza. W tym sezonie kartingowy mistrz świata 2015 zdecydował się na przekazanie swoich rękawiczek, w których rywalizował w tegorocznym czempionacie.

Licytowane rękawiczki są dokładnie tymi, których Polak używał podczas zawodów w Bahrajnie zdobywając wicemistrzostwo świata w sezonie 2016. Oprócz rękawiczek przedmiotem licytacji jest także pamiątkowe zdjęcie w antyramie z odręcznym autografem Karola Basza.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak co roku nie szczędzi wysiłków, aby wspierać szpitale i chore dzieci” – powiedział Karol Basz. „Oczywiście nie można pozostać na takie potrzeby obojętnym, dlatego też zdecydowałem się oddać swoje rękawiczki, w których walczyłem o obronę mistrzowskiego tytułu. Mam nadzieję, że ten drobny podarek spodoba się kibicom, którzy zaciekle powalczą aby mieć do u siebie i zasilą kasę WOŚP hojnym datkiem! Powodzenia!

Link do aukcji – http://aukcje.wosp.org.pl/rekawiczki-wicemistrza-swiata-karola-basza-i4132129

Informacja prasowa

Previous

WROCŁAW RACING CENTER - Wrocław

Next

Największa międzynarodowa wystawa Kartingowa już niebawem!

Zobacz także