Właśnie zakończyły się czwarte rundy lig kartingowych E1GOKART, które przyciągnęły łącznie aż 221 zawodników! Pomorska, Poznańska, Śląska i Kielecka Liga Kartingowa oferują emocje i rywalizację na najwyższym poziomie, gromadząc zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kartingu. W obecnych sezonach do rywalizacji do zawodów na torach E1GOKART przystąpiło aż 428 kierowców.

Pomorska Liga Kartingowa – Sezon II – Runda 4

W drugim sezonie Pomorskiej Ligi Kartingowej swoich sił spróbowało już 99 zawodników. Etap kwalifikacji wygrał lider klasyfikacji generalnej Ziemowit Werra, a w wyścigu finałowym zwyciężył Karol Kwidziński. Drugie miejsce zajął Mateusz Madajewski, a trzecie miejsce na podium wywalczył Ziemowit Werra.

W klasyfikacji generalnej z przewagą 11 punktów nad drugim zawodnikiem prowadzi Ziemowit Werra, a w dodatkowej klasyfikacji Masters Tomek Rompczyk, który jak dotąd zanotował maksimum punktów.

14.Adrian Paradowski-2

Klasyfikacja Generalna oraz Klasyfikacja Masters – Pomorska Liga Kartingowa – Sezon II

Poznańska Liga Kartingowa – Sezon XII – Runda 4

Poznańska Liga Kartingowa w swoim dwunastym sezonie przyciągnęła 128 zawodników, którzy walczyli o zwycięstwo na torze. Czwarta runda odbyła się na wewnętrznej konfiguracji toru, ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. W tej odsłonie w kwalifikacjach najszybszym kierowcą został Maciej Szubczyński, a wyścig finałowy wygrał Dawid Chart. Drugie miejsce w wyścigu zajął Szubczyński, a podium uzupełnił Jakub Szablewki. W klasyfikacji generalnej nadal pewnie prowadzi M.Szubczyński, który jak dotąd każdy wyścig XII sezonu ukończył na podium. W klasyfikacji Masters prowadzi Maciej Koziara.

14.Tomek Rompczyk-6

Klasyfikacja Generalna oraz Klasyfikacja Masters – Poznańska Liga Kartingowa – Sezon VII

Śląska Liga Kartingowa – Sezon VII – Runda 4

Śląska Liga Kartingowa w siódmym sezonie zgromadziła 141 zawodników. W czwartej rundzie na torze E1GOKART Chorzów triumfował Daniel Gajowczyk, który startował do wyścigu finałowego z pole position. Rywalizacja w klasyfikacji generalnej jest niezwykle zacięta, bowiem w trakcie czterech rund mieliśmy czterech różnych zwycięzców. Na ten moment liderem jest D.Gajowczyk, jednak rywalizacja jest bardzo zacięta. W klasyfikacji Masters prowadzi Marcin Leszczyński, który ma na swoim koncie komplet punktów.

15.Filip Koźma-3

Klasyfikacja Generalna oraz Klasyfikacja Masters – Śląska Liga Kartingowa – Sezon VII

Kielecka Liga Kartingowa – Sezon XVIII – Runda 4

Kielecka Liga Kartingowa w swoim osiemnastym sezonie jest ostatnią odsłoną ligi przed otwarciem nowego toru E1GOKART w Kielcach. W czasie czwartej rundy kwalifikacje oraz wyścig wygrał Piotr Wsuł. Na ten moment liderem klasyfikacji generalnej jest Miłosz Łachwa, który zajął drugie miejsce w wyścigu, jednak nie możemy zapominać o nieobecnym Mateuszu Matysie, który w tym sezonie zanotował 3 zwycięstwa.